Ruszamy z nową formą strony „gazetowców”!

Strona poświęcona pozycjom z gazet została gruntownie przebudowana. Mamy nadzieję, że będzie bardziej wygodna w przeszukiwaniu bazy.

Uzupełniliśmy też szereg skanów pierwszych stron, oraz uaktualniliśmy dane w kilku pozycjach, m.in. okazało się, że krótka powieść Artura Moreny (Andrzeja Wydrzyńskiego) – „Zaczekamy na drugie morderstwo” wymieniona w bibliografii „Współcześni polscy pisarze i badacze literatury” jako oryginalna pozycja, została rok później wydana w serii „Ewa wzywa 07” jako: „Arlekin”.

Klubowicz Marek Malinowski jako pierwszy zgłosił nam odkrytego gazetowca – „Amarantowa tekę” Ryszarda Stępka, a niedługo później zamieścił klubową recenzję!  Dziękujemy za ten szybki odzew i zachęcamy wszystkich miłośników gatunku do poszukiwań…

Dziekujemy również za nadesłany mail i słowa poparcia dla naszej inicjatywy panu Robertowi Luftowi, który zwrócił również uwagę na szereg dobrych kryminałów autorów zagranicznych publikowanych w prasie, które do dzisiaj nie doczekały się książkowych wydań w Polsce. Choć na razie ograniczamy się do „tropienia” utworów polskich autorów, niewykluczamy rozszerzenia pola zainteresowań. (TS)